Labai smagu žinoti, jog galime prisidėti prie tokio nuotaikingo ir Kauną atgaivinančio renginio, kaip „Gatvės muzikos diena 2015”. Šį savaitgalį praūžūsi šventė buvo nepakartoja, daug žmonių, daug įvairių muzikos stilių ir dar daugiau jaunų talentingų žmonių. Nuova balkonėlyje taip pat buvo paruošę programą: Egidija, Austėja, Gintarė ir Rūta, džiugino klausytojus savo balsiniais gabumais. Nekantriai lauksiime kitų metų 🙂

Po 5 mln. eurų investicijų „Auksinės kopos“ fokusuojasi į ilgaamžiškumo kryptį – lankytojų srautą planuoja dvigubinti
Po pandemijos daugiau kaip 5 mln. eurų į rekonstrukciją ir infrastruktūros atnaujinimą investavęs pajūrio viešbutis „Auksinės kopos“ pradeda naują plėtros etapą. Bendrovė plečia veiklą į

