LT | EN

nuova

2015-11-28 Istorinės prezidentūros sodelis primena pasaką

Dalintis straipsniu

Pirmą kartą Istorinės prezidentūros sodelis sužibo šventinėmis spalvomis. Daugybė „Nuova” įmonių grupės padovanotų lempučių sodelio medžius pavertė tarsi pasakų sodu.

Šeštadienio vakarą į renginį susirinkusius miestiečius ir svečius sveikino bevardis angelas prezidentas bei Kauno 1-osios muzikos mokyklos jaunieji talentai. Šis jų pasirodymas yra adventinių koncertų ciklo „Iš širdies į širdį“ dalis.

Idėja papuošti ir šventiškai apšviesti prezidentūrą sugalvojo ir įgyvendino Kauną mylinti įmonių grupė „Nuova” ir Kauno senamiesčio draugija.

Tūkstančiai lempučių medžiuose švies ir įspūdingą atmosferą skleis kasdien iki pat Trijų Karalių, nuo 7.30 iki 23 val. Vakarais skambės rami kalėdinė muzika, o įėjimą puoš autentiški tarpukario atvirukai.

Istorinės prezidentūros ekspozicijų salėse veiks įdomios ir išsamios ekspozicijos apie tarpukario Kauną, jo žmones ir jų gyvenimo būdą. Lankytojai priimami kiekvieną dieną nuo 11 iki 17 val. (ketvirtadieniais iki 19 val.), išskyrus pirmadienius ir šventines dienas.

Iš karto po šventinio Istorinės prezidentūros sodelio koncerto Kauno rotušėje bus įžiebta pagrindinė miesto eglė, o kauniečiai ir miesto svečiai galės džiaugtis Vilniaus gatvės floristinėmis kompozicijomis bei romantiškais sentencijų suoliukais.

Elijaus Kniežausko nuotr.

kd

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas