LT | EN

nuova

Įgyvendinti

Nauji butai Kaune – pasidomėkite mūsų vystomais nekilnojamo turto objektais gyvenimui / investavimui!

Lampėdžio takas

„Lampėdžio takas“ – naujos statybos butai Kaune, unikalioje vietoje, kurioje kartu dera ir išvystyta miesto infrastruktūra, ir unikalios gamtos draugija. Tai dar vienas sėkmingai įgyvendintas „Nuova“ mažaaukščių namų kvartalas, draugiškas aplinkai. Šįkart mes atsižvelgėme į aktyvų miestiečio gyvenimo būdą, kuriam svarbi aukšta kokybė, judrus laisvalaikis, galimybė greitai pasiekti miesto centrą ir svajonė pailsėti gamtos prieglobstyje. Taip 2019 m. gimė kvartalas „Lampėdžio takas“.

Akacijų vilos

„Akacijų vilos“ – 2017 m. pastatyti stilingi ir kompaktiški mažaaukščiai namai. Išskirtinė vieta, aukštos kokybės statyba ir rūpestis kiekvienu gyventoju – šiame gyvenamųjų namų projekte taip pat atsispindi mūsų požiūris, kaip turi būti statomi nauji butai Kaune. „Akacijų vilas“ įkūrėme ant kalvos, nuo kurios atsiveria įkvepianti žalumos, upės ir miesto panorama.

 

Smėliai

„Smėliai“ – nauji butai Kaune, kurių statyba baigta 2016 m. Statydami šiuos daugiaaukščius namus mes galvojome apie miestietiško gyvenimo rutiną, kai švietimo ir gydymo įstaigas, parduotuves, darbovietes kasdien reikia pasiekti greitai ir patogiai.

 

Birutės parkas

„Birutės parkas“ – prestižinis individualių namų kvartalas Palangoje. Čia 2015 m.  mums pavyko sukurti kvartalą, kuriame lėtas kurorto gyvenimas dera su privatumo poreikiu, pušyno gaiva – su prigimtiniu noru pabūti natūralioje gamtoje.

 

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas