LT | EN

Projekto informacija

Lampėdžio takas

Butų skaičius

140

Namų skaičius

6

Adresas

Statybos metai

2017-2022

Projekto statusas

Parduotas

Apie projektą

„Lampėdžio takas“ – naujos statybos butai Kaune, unikalioje vietoje, kurioje kartu dera ir išvystyta miesto infrastruktūra, ir unikalios gamtos draugija. Tai dar vienas sėkmingai įgyvendintas „Nuova“ mažaaukščių namų kvartalas, draugiškas aplinkai. Šįkart mes atsižvelgėme į aktyvų miestiečio gyvenimo būdą, kuriam svarbi aukšta kokybė, judrus laisvalaikis, galimybė greitai pasiekti miesto centrą ir svajonė pailsėti gamtos prieglobstyje. Taip 2019 m. gimė kvartalas „Lampėdžio takas“.

„Lampėdžio takas“ – naujos statybos butai Kaune (47-109 kv. m.) su terasomis, lodžijomis, sandėliukais, dengtomis automobilių stovėjimo aikštelėmis. Butuose įrengtas autonominis grindinis šildymas, gausu natūralios šviesos (mes žinome, kokia svarbi lietuviams yra saulės šviesa, todėl atlikome saulės apšvietimo studiją).

Kvartalo „Lampėdžio takas“ išskirtinumas – itin patogus susisiekimas su visais Kauno rajonais automobiliu ar dviračių takais ir nuostabaus Lampėdžio ežero kaimynystė. Kai šalia – paplūdimys, vandens pramogos, dviejų draustinių draugija, gyvenimas tokiame kvartale įkūnija harmoniją išorėje ir viduje, apie kurią visada svajojome.

 

Projekto lokacija

Susisiekite jeigu turite klausimų

Deimantė Kairienė

Tel. +37061813881
El. paštas: rinkodara@nuova.lt 

Pranas Sidaravičius

Tel. +37061630092
El. paštas: pranas@nuova.lt 

Norite paklausti?

užduokite savo klausimus kontaktų formoje ir mūsų vadybininkai susisieks su Jumis ne vėliau kaip per 24 valandas.

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas