LT | EN

nuova

Verslo filosofija

Brandi. Patikima. Siekianti tapti tvaraus NT vystymo lydere.

Savo veiklą pradėjusi dar 1990 m. ir atlaikiusi pokyčius permainingoje rinkoje, šiandien įmonių grupė „Nuova“ yra stabili, solidi, pasitikėjimą pelniusi nekilnojamo turto vystymo bendrovė. Mūsų vystomas nekilnojamas turtas apima gyvenamuosius namus ir jų kvartalus, komercinius objektus ir viešbučius. Įmonių grupę sudaro vos keturios įmonės, kurios vysto visą eilę daugeliui žinomų prekės ženklų. Mes atvirai prisiimame atsakomybę už kuriamus produktus ir nesislepiame po painia organizacijos struktūra.

Jautrūs vietai. Kuriantys šiltą ryšį. Įsiliejantys į gamtą.

Tokie mes esame. Mums svarbūs emociniai ryšiai su žmonėmis, kuriems statome namus ir su kuriais dirbame. Kuriems „Nuovos“ nekilnojamas turtas yra saugumo ir pasitikėjimo garantas. Mums svarbus ryšys su gamta, į kurią visi sugrįžtame, ir jaučiame pareigą ją puoselėti. Su vieta, kurią didžiuodamiesi vadiname namais, nes juose telpa viskas, kas yra svarbiausia gyvenime.

Mums verslas yra daugiau nei nekilnojamas turtas. Visų pirma tai yra tarpusavio santykiai. Santykiai su kiekvienu iš jūsų. Tai tvarumas, kuris lieka ilgiau nei tiesiog pelningas sprendimas.

Tai yra namai. Tai yra kiekvieno iš mūsų gyvenimas.

„Nuova“ – tai ryšys su gyvenimu.

Įmonių grupės „Nuova“ istorija

1990 m. įsteigta UAB „Opalas“

1993 m. įkurta AB „Nuova“

1993 m. – UAB „Auksinės kopos“

1993 m. – UAB „Nuova capital“

Mūsų verslo filosofija

„Mums svarbu, kad kiekviena vieta ir pastatas, kurį statome, turėtų namų jausmą. Kad čia būtų gera, kad norėtųsi juose būti. Nes jei mes šioje vietoje jaučiamės kaip namuose, tikime, kad taip jausis ir kiti. Būtent tai ir yra mūsų verslo sėkmė – mes viską darome kaip sau.“

Mūsų vertybės

Bendruomenė

Vystydami projektus galvojame apie tai, kas svarbiausia. Apie ryšį. Mums rūpi ne tik kokybiškai suprojektuoti pastatus, patogiai suplanuoti kaimynystes. Mums svarbu suburti draugiškas ir darnias bendruomenes.

02 Empathy

Empatija

Matome, girdime ir suprantame jūsų gyvenimo ritmą. Skiriame daug dėmesio net pačioms mažiausioms detalėms, kruopščiai puoselėjame aplinką taip, kad kiekvienas čia jaustųsi gerai.

Tvarumas

Kartu su gamta esame viena didelė šeima, todėl stengiamės ją puoselėti – duoti daugiau nei imti. Diegiame naujausias technologijas ir nuolatos ieškome vis tvaresnių, gamtą tausojančių sprendimų.

Nekilnojamas turtas, kurį pristato „Nuova“ įmonių grupė, išsiskiria:

Susipažinkite, koks yra „Nuova“ sukurtas gyvenamosios / komercinės paskirties nekilnojamas turtas

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas