LT | EN

Projekto informacija

Akacijų vilos

Butų skaičius

38

Namų skaičius

2

Adresas

Statybos metai

2017

Projekto statusas

Parduotas

Apie projektą

„Akacijų vilos“ – 2017 m. pastatyti stilingi ir kompaktiški mažaaukščiai namai. Išskirtinė vieta, aukštos kokybės statyba ir rūpestis kiekvienu gyventoju – šiame gyvenamųjų namų projekte taip pat atsispindi mūsų požiūris, kaip turi būti statomi nauji butai Kaune. „Akacijų vilas“ įkūrėme ant kalvos, nuo kurios atsiveria įkvepianti žalumos, upės ir miesto panorama.

Moderni mažaaukštė statyba „Akacijų vilose“ skirta jaukią žmonių ir gamtos kaimynystę vertinantiems žmonėms. Abiejuose pastatuose – vos 21 skirtingo dydžio ir išplanavimo nauji butai Kaune (nuo 44 iki 138 kv. m.). Per aukštos klasės vitrininius langus atsiskleidžia panoraminiai gamtos vaizdai. Antžeminis ir požeminis parkingas, gražios erdvės laisvalaikiui, balkonai ir lodžijos, saugumą užtikrinantis kelio užtvaras bei tvora – mes pasirūpinome kasdienio gyvenimo patogumais.

„Akacijų vilos“ – ramią kaimynystę ir privatumą vertinantiems žmonėms, kuriems svarbus lengvai pasiekiamas miestas (vos 7 min. automobiliu) su visais jo privalumais.

 

Projekto lokacija

Susisiekite jeigu turite klausimų

Deimantė Kairienė

Tel. +37061813881
El. paštas: rinkodara@nuova.lt 

Pranas Sidaravičius

Tel. +37061630092
El. paštas: pranas@nuova.lt 

Norite paklausti?

užduokite savo klausimus kontaktų formoje ir mūsų vadybininkai susisieks su Jumis ne vėliau kaip per 24 valandas.

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas