LT | EN

nuova

2016-02-05 Kauno senamiestis bus gyvas ir šiemet, teigia vicemerai

Dalintis straipsniu

Šią savaitę Kauno senamiesčio draugijos valdyba susitiko su Kauno miesto savivaldybės vicemerais Povilu Mačiuliu ir Simonu Kairiu. Susitikimo metu buvo aptarti praėjusių metų draugijos nuveikti darbai, pristatytos 2016 m. veiksmų gairės ir apsvarstytos bendradarbiavimo galimybės.

Šokančio senamiesčio akimirka

Pažymėjo nuveiktus darbus

Praeiti metai Kauno senamiesčio draugijai buvo itin produktyvūs. 2015-ųjų pradžioje KSD pagrindinėje senamiesčio gatvėje subūrė visus sinefilus – draugijos dėka Vilniaus gatvė tapo oficialia „Kino pavasario“ ambasada. Tuo tarpu atšilus orams Vilniaus gatvėje vyko renginių ciklas „Kauno senamiestis gyvai“, kurio metu gyvos muzikos garsai džiugino kauniečius ir miesto svečius. Net pasikeitus orams, noras išlaikyti Kauno senamiestį muzikalų išliko. KSD pradėjo bendradarbiauti su Kauno 1-ąja muzikos mokykla, kurios jaunieji talentai dovanojo koncertus „Iš širdies į širdį“ Kauno bažnyčiose ir senamiesčio erdvėse.

Vasarą Kauno senamiesčio draugija vainikavo sekmingiausiu sezono renginiu „Šokantis senamiestis“. Rekordinį žiūrovų skaičių pritraukusiame renginyje pavyko suburti didelį būrį profesionalų bei mėgėjų, įsikūnijusių šokėjų amplua.

Spalio 4 d., bendradarbiaujant su šv. Pranciškaus ordinu bei Lietuvos zoologijos sodu, buvo paminėta Tarptautinė gyvūnų diena. Renginio metu senamiestis įrodė, kad yra kultūringa ir draugiška vieta tiems, kurie laisvalaikiu nesiskiria su augintiniais.

Tuo tarpu žiemos švenčių metu, KSD inicijavo Istorinės Lietuvos prezidentūros atgaivinimą. Su „Nuova“ įmonių grupės pagalba, KSD prezidentūros kiemelį apšvietė tūkstančiais lempučių. Pasakų sodeliu praminta vieta ir sentencijų suoleliais nusėta Vilniaus gatvė susilaukė didelio visuomenės dėmesio ir tapo vienais populiariausių Kalėdinio Kauno akcentų.

Atskleidė tolimesnius planus

Susitikimo metu vicemerai džiaugėsi draugijos iniciatyvomis ir palaikė tolimesnius planus. „2016-aisiais Kauno senamiesčio draugija neketina sustoti. Sportas, kultūra ir mokslas yra pagrindinės sritys, kuriose šiais metais ketiname plėtoti draugijos veiklą. Būtent per šias sritis pristatomas senamiestis turėtų garsinti ne tik Kauną, bet ir Lietuvą“, – kalbėjo draugijos valdybos narys Minvydas Znaidauskas.

„KSD ne tik atstovauja Kauno senamiesčio verslininkų interesus, bet ir operatyviai sprendžia gyventojams bei kitoms benduromenėms iškilusias problemas. Stengiamės taupyti senamiesčio verslininkų laiką – kad jiems nereikėtų dėl kiekvieno klausimo varstyti savivaldybės duris, kad jų idėjos būtų išgirstos ir kad senamiestis taptų terpe įvairioms iniciatyvos augti. Apibendrinusi problemas pati jas atstovauju savivaldybėje. Taip pat aktyviai bendradarbiaujame su gyventojais ir siekiame, kad senamiestis būtų puiki vieta ne tik leisti laiką, bet ir gyventi“, – sakė KSD vadovė A. Grybauskienė.

„Visuomet džiaugiamės, kai iniciatyva kyla iš bendruomenės. Tik bendradarbiaujant gimsta geriausi sprendimai, kurie yra visiems priimtini ir duoda geriausią rezultatą“, – teigė vicemeras Povilas Mačiulis.

KSD valdyba

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas