LT | EN

nuova

2016-07-28 „Nuova“ įpusėjo 8 mln. Eur projektą Šventojoje

Dalintis straipsniu

Kauno nekilnojamojo turto plėtros įmonių grupė „Nuova“ įpusėjo įgyvendinti daugiabučių projektą Šventojoje „Apartamentai kopose“.

AK1

Su šiuo projektu „Nuova“ startavo dar 2008 m., tačiau prasidėjus krizei jis buvo užšaldytas. Prieš dvejus metus statybos Šventojoje, Jūros gatvėje, esančiame sklype atnaujintos. „Nuova“ 3,5 ha sklypą Šventojoje valdo nuo 1993 m. – įsigijo jį drauge su viešbučiu „Auksinės kopos“.

Liuda Znaidauskienė, „Nuova“ įmonių grupės marketingo direktorė, nurodo, jog projektas įpusėjo: beveik baigti statyti du iš keturių suplanuotų keturių aukštų daugiabučių, kuriuose įrengti 56 butai. Įgyvendinant antrąjį etapą, bus statomi likę du daugiabučiai, kuriuose suplanuota įrengti analogišką kiekį butų.

Projekto „Apartamentai kopose“ butai yra 1-3 kambarių, 37–63 kv. m ploto, o jų 1 kv. m kaina siekia nuo 1.200 iki 1.500 Eur. Kiekvienas butas turi savo atskirą terasą arba originaliai suprojektuotą balkoną.

Įdomus sprendimas pasirinktas projektuojant automobilių aikštelę. Ji paslėpta po dirbtine kalva, kuri apželdinta įvairiais augalais.

Viešbučiui ieško investuotojų

Ponia Znaidauskienė pastebi, kad „Apartmentų kopose“ projektas yra išskirtinis dėl patrauklios vietos: „Kvartalas plėtojamas pirmoje pajūrio zonoje, iki Baltijos jūros – vos 50 m, tad paplūdimys visai šalia. Namai yra Šventosios gyvenvietės pakraštyje, todėl čia ramybės nedrumsčia iš centro sklindantis triukšmas.“

Anot jos, susidomėjimas butais nemažas, o juos daugiausiai renkasi pirkėjai iš Vilniaus, Kauno, kurie svajoja apie antrus namus pajūryje.

Ponia Znaidauskienė sako, kad ateityje pridėtinės vertės šiam projektui suteiks greta esančio viešbučio „Auksinės kopos“ plėtra. 120 kambarių viešbutį ketinama atnaujinti, jame įrengti SPA centrą su baseinais, sveikatingumo procedūromis.

„Esame radę potencialius investuotojus Danijoje, šiuo metu su jais vyksta derybos, tad dar sunku apibrėžti projekto plėtros mastą ir investicijas. Tačiau viskas pamažu juda į priekį, jau sutarėme, jog pastatą projektuos architektas Donatas Rakauskas. Tarp jo darbų – Gandrališkių gyvenamųjų ir komercinių patalpų kvartalas Klaipėdoje, Palangos viešbutis „Palanga“, – pasakoja p. Znaidauskienė.

vzlogo

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas