LT | EN

nuova

2016-10-03 "Nuova" pagerbta už socialinę veiklą

Dalintis straipsniu

„Jūsų širdyse meilės daugiau nei pas bet ką kitą“,- į beveik 200 Kauno rajono socialinių darbuotojų kreipėsi aktorė Virginija Kochanskytė. Tradiciniame Lietuvos socialinių darbuotojų dienos šventėje susirinko 25 Pakaunės seniūnijų socialinio darbo organizatorių, SBĮ Socialinių paslaugų cento ir jo padalinių kolektyvai, globos ir slaugos namų darbuotojai.

švenntė

 

„Jūsų darbas rizikingas ir reikalaujantis ypatingo atsidavimo. Jūs esate arčiausiai tų, kuriems reikia pagalbos ir gebate ją suteikti, todėl jūsų vidinė stiprybė – moralinis švyturys mums visiems“, – profesinės šventės proga sveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas. Gražios šventės proga sveikino ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė.

Padėkos raštais apdovanoti daugiausiai žmonių simpatijų sulaukę, kruopščiai dirbantys ir rūpestingiausi Kauno rajono socialiniai darbuotojai, jų padėjėjai ir Socialinės paramos skyriaus specialistai. „Nuova” buvo vienintelė verslo atstovė už soclianinės atsakomybės veiklas apdovanota Padėkos raštu. Už pasišventimą pasirinktai profesijai išdalinta beveik 30 padėkų. O visiems atvykusiems šventės organizatoriai padovanojo šviežio kelių rūšių medaus.

padėka

 

Po oficialiosios dalies poetinę ir muzikinę programą „Širdis pilna ugnies“ pristatė aktorė V. Kochanskytė, operos solistė G. Zeicaitė ir pianistė E. Zizaitė. Programoje skambėjo Lietuvos romansų karaliumi tituluojamo A. Kačanausko kūriniai, J. Naujalio, St. Šimkaus, A. Raudonikio, N. Sinkevičiūtės romansai. Aktorė artistiškai papasakojo apie tarpukario Lietuvos meno salonų gyvenimą ir meninės bohemos nuotykius. Socialinių darbuotojų diena siejama su XVI amžiuje Prancūzijoje gyvenusiu kunigu Šv. Vincentu Pauliečiu. Šis dvasininkas skatino žmones vadovautis krikščioniškosios pagalbos tiesomis, geraisiais darbais kūnui ir sielai.

Daugiau šventės akimirkų – albume.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas