LT | EN

nuova

2017-05-24 NUOVA dovanojo visą Lietuvą nustebinusį renginį "Ateities gatvė"

Dalintis straipsniu

Nuova-parama-Kauno-miestui

 

NUOVA įmonių grupė vystydama naujus nekilnojamojo turto projektus Kauno mieste taip pat rūpinasi Kauno miesto socialine gerove remdama įvarius miesto renginius bei šventes. Šį kartą NUOVA įmonių grupė rėmė Kauno Hanza dienų 2017 projektą „Ateities gatvė“. Renginio atgarsius aprašo kauno.diena.lt naujenų portalas.  

 

Praėjusį savaitgalį Kauną sudrebino didžiausias miesto renginys „Kauno Hanzos dienos 2017”. Šiemet Kauno gimtadienis buvo išskirtinis gerąja prasme – gausiausias lankytojų ir renginių skaičiumi, nefiksuota nė vieno rimto nusižengimo ar incidento, šventėje pasirodė daugiau nei įprasta žinomų užsienio atlikėjų – „De-Phazz“, „Corvus Corax“, „Dagamba“ ir kt.

Meras dėkingas

Puikus oras ir gausybė renginių į Kauno senamiestį savaitgalį sukvietė tūkstančius miestiečių ir miesto svečių. Tiek miesto vadovai, tiek specialių tarnybų atstovai pastebėjo, kad šiemet Kauno gimtadienis vyko itin sklandžiai.

„Bet kuris pasaulio miestas yra toks, kokie yra jo žmonės. Praėjusio savaitgalio metu visi galėjome dar kartą įsitikinti, kad Kaunas yra nuostabus miestas, kuriame gyvena puikūs žmonės. Dėkoju visiems kauniečiams, sukūrusiems nerealią šventės atmosferą“, – teigia Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Kaunas nustebino kiekvieną

„Nors su vyru daug keliaujame ir esame matę daug pasaulio, galiu pasakyti, kad mums šis Kauno gimtadienis buvo tobulas. Tai buvo išties įspūdinga šventė. Kai organizatoriai mums pristatė „Ateities gatvės“ koncepciją, supratome, kad bus ypatingas renginys, tačiau realybė pranoko visus lūkesčius. Visi žmonės buvo laimingi, filmavo ir gyvai dalinosi video medžiaga socialiniuose tinkluose, visi nuoširdžiai linksminosi ir didžiavosi savo miestu. Mes tokio vaizdo čia, Kaune, dar nebuvome matę“, – tvirtina Kauno Senamiesčio draugijos valdybos narė bei NUOVA įmonių grupės Rinkodaros direktorė Liuda Znaidauskienė.

Ją nustebino žmonių skaičius – visi viešbučiai buvo užsakyti, pilnos gatvės užsieniečių, kurie iš ankstesnių metų žinojo apie šią šventę ir atvažiavo į Kauną būtent dėl jos.

„Miestas buvo sausakimšas: įveiklintos beveik visos senamiesčio erdvės – pilies prieigos, Santaka, Nemuno amfiteatras, Vilniaus gatvė. Kiekvienas galėjo rasti, kas jam įdomu ir patrauklu. Jautėsi itin geras emocinis klimatas, kauniečių solidarumas ir begalė besišypsančių žmonių. Tokios šventės, žmonių gebėjimas švęsti ir linksmintis yra reali prielaida mažinti emigraciją. Tik nuo mūsų priklauso, ar gera mūsų mieste gyventi. Ši šventė parodė – kad labai gera!“, – įsitikinusi pašnekovė.

Epicentras – Vilniaus gatvė

Tradiciniai riterių turnyrai, amatininkų dirbtuvės ir mugė įsikūrė Kauno pilies prieigose, Santakoje ir Rotušės aikštėje, o pagrindinė scena Kauno pilies lomoje prie naujai pastatyto amfiteatro. Tačiau be abejonės didžiausia šių metų Hanzos dienų staigmena – atgijusi Vilniaus gatvė, kurioje vyko du nauji projektai „Gyva gatvė“ – gyvų skulptūrų festivalis ir „Ateities gatvė“ – naktinė diskoteka ir lazerių šou.

„Matyt, miestiečiai nelabai suprato, kad toks naktinis veiksmas gali vykti tiesiog gatvėje. Su miesto atstovais dėl šio veiksmo greitai radome bendrą sutarimą, nors buvo kilę tam tikrų nuogąstavimų dėl saugumo ir triukšmo. Tačiau po renginio sulaukėme begalės teigiamų atsiliepimų – renginiai Vilniaus gatvėje tapo pagrindiniu šventės akcentu.  O tie, kas atėjo, buvo maloniai nustebinti reginiu ir draugiška atmosfera. Taip pat labai pasiteisino renginys Birštono gatvės požeminėje perėjoje, kuris tapo visiems didele staigmena“, – sako R. Knabikas.

 

Šaltinis: kauno.diena.lt

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas