LT | EN

nuova

2018-02-05 ATVIRI NAMAI „Apartamentai kopose" vasario 16-17 d.

Dalintis straipsniu

Leisite ilgąjį savaitgalį pajūryje, kur vyks „Palangos stinta 2018″? Iki soties pasimėgavę stintomis ir šventiniu Palangos miesto šurmuliu atvykite į ATVIRUS NAMUS  naujuose pajūrio butuose „Apartamentai kopose”. 

Jau įsigijote savo svajonių butą vos 50 metrų nuo plačiausio Lietuvos paplūdimio? Užsukite pasisveikinti į greta Basanavičiaus g. 43 stovėsiančią Nuova įmonių grupės palapinę!

„Apartamentai kopose” sukūrėme tiems, kurie myli Baltijos pajūrį ir nori turėti antrus namus visai greta paplūdimio. Išskirtinėje vietoje esantys butai juose įsikuriantiems garantuos galimybę pasiekti jūrą pėsčiomis per kelias minutes.  Įkurkite jaukius ir visada laukiančius savo atostogų namus  Lietuvoje  –  Jums nereikės galvoti apie apgyvendinimą prie jūros iš anksto. Mėgaukitės spontaniškomis atostogomis! Pamirškite daiktų susikrovimo rūpesčius – antruose savo namuose visada raskite tai, ko reikia. Branginkite laiką ir patogumą! „Apartamentai kopose” – patogiausių atostogų garantija Jums ir Jūsų šeimai. Norite įsitikinti tuo? Apsilankykite!

Atviri namai „Apartamentai kopose" vasario 16 ir 17 d.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas