LT | EN

nuova

2018-06-04 Atviri namai projekte „Lampėdžio takas"

Dalintis straipsniu

Ieškote naujo buto Kaune? Birželio 6 d. 17-20 val. NUOVA įmonių grupės vystomame projekte „Lampėdžio takas” vyks ATVIRI NAMAI. Atvykite ir pasidairykite po parduodamus naujus butus – galbūt išsirinksite tą, kuris taps Jūsų namais.

Jums pageidaujant galime parodyti projekto butus ir kitu Jums patogiu metu – tereikia dėl to sutarti tel. 8 687 39883.

Lankydami projektą „Lampėdžio takas” garantuotai įsitikinsite, kad tai ypatinga gamtos artuma pasižymintis projektas, puikiai atitinantis kokybiško naujos statybos buto ieškančių pirkėjų reikalavimus. Būsimų projekto naujakurių nuomone projektas džiugina didelėmis vitrinomis – natūralaus apšvietimo gausa, patogiu išplanavimu ir greitu miesto pasiekiamumu. Butą projekte „Lampėdžio takas” pasirinkę jauni žmonės sako, kad pagalvojo ir apie būsimą šeimos pagausėjimą – nenorėjo gyventi labai toli nuo miesto centro ir gaišti daug laiko kasdienėms kelionėms.

Gyvenimą bute pasirenkantys žmonės mėgsta kokybišką laisvalaikį, todėl gana artima gamtos kaimynystė juos taip pat džiugina – „Lampėdžio takas” yra ko gero arčiausiai maudynėms tinkamo vandens telkinio esantis naujų butų projektas. Pjauti žolę ar mėgautis vakaru miesto centre įsikūrusiose kavinėje, o gal maudytis Lampėdžio ežere,  nuvykti pasivaikšioti po Santaką ar Raudondvario dvaro parką? Džiaugiamės, kad gyvensiančius Įkalnės g. įsikūrusiame naujų butų projekte nuo įvairių galimybių skirs tikrai trumpas laiko tarpas, o savaitgalių turiningumo tikrai neribos namo užmiestyje priežiūros rūpesčiai.

 

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas