LT | EN

nuova

Atviri namai kvartale „Lampėdžio takas“

Dalintis straipsniu

Lapkričio 30 d. kviečiame apsilankyti atvirų durų dienoje „Lampėdžio takas“ kvartale! Jūsų lauksime nuo 11 iki 15 val., adresu Įkalnės aklg. 1.

Atvirų durų dienos metu pristatysime Jums projektą, jo privalumus, atsakysime į visus rūpimus klausimus dėl būsto įsigijimo.

Surengsime ekskursiją po kvartalą, aprodysime mūsų laisvus butus, papasakosime apie įmonių grupės „NUOVA“ vystomus projektus bei nustebinsime išskirtinai palankiais kainų pasiūlymais.

Savo klientams padedame gauti geriausias bankų paskolų sąlygas, rekomenduojame patikimus ir profesionalius apdailos specialistus, pasiūlome patrauklias nuolaidas perkant statybines medžiagas, buitinę techniką, baldus bei visa kita, kas reikalinga sklandžioms įkurtuvėms. Esame sukaupę beveik 30 metų patirtį vystydami nekilnojamojo turto projektus, todėl padėsime Jums ne tik išsirinkti naują butą, bet ir palydėsime visame būsto pirkimo procese!

Atvykite pasikonsultuoti su viena geriausių Kaune nekilnojamojo turto specialistų komanda – mūsų patirtis Jums padės padaryti patį geriausią naujo būsto pasirinkimą!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA – +37061813881, rinkodara@nuova.lt

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas