LT | EN

nuova

Atvirų durų diena „Lampėdžio takas“ kvartale

Dalintis straipsniu

Rugsėjo 21 d. „Lampėdžio tako“ kvartale vyko „Atvirų durų diena“.  Visiems atvykusiems surengėme ekskursiją po kvartalą, aprodėme laisvus butus, papasakojome apie įmonių grupės „Nuova“ vystomus projektus.

“Natūralios gamtos aplinka džiugina gyventojus, vertinančius kokybišką laisvalaikį su šeima ir aktyvų gyvenimo būdą. Netoli naujų butų kvartalo yra Lampėdžio ežero pramogų zona ir rekreacinės Kauno rajono vietos: Nevėžio santakos kraštovaizdžio draustinis, Raudondvario dvaras, Netonių skraidyklių kalnas. Gyventi mieste ir tuo pačiu mėgautis natūralios gamtos kaimynyste – prabanga, kurią vertina kvartalo gyventojai“, – teigė „Nuova Capital“  direktorius Žilvinas Deveikis.

Pasak Ž. Deveikio,  „Visiems klientams, kurie kreipiasi dėl būsto įsigijimo, padedame gauti geriausias bankų paskolų sąlygas, rekomenduojame patikimus ir profesionalius apdailos specialistus, pasiūlome patrauklias nuolaidas perkant statybines medžiagas, buitinę techniką, baldus bei visa kita, kas reikalinga sklandžioms įkurtuvėms. Esame sukaupę beveik 30-ties metų patirtį vystydami nekilnojamojo turto projektus, todėl padedame ne tik išsirinkti naują butą, bet ir palydime visame būsto pirkimo procese“.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas