LT | EN

nuova

Atvirų durų dienos „Naujapilio“ projekte: nepraleiskite galimybės pamatyti svajonių namus

Dalintis straipsniu

Kauno Žaliakalnis – nuo seno susiformavęs istorinis miesto rajonas, kuriame sunku rasti vietos naujoms statyboms. Norintiems gyventi tokioje aplinkoje, kur persipina aktyvus miesto gyvenimas ir industrijos nepaliesta gamta, turi retą galimybę – statomas naujas kvartalas „Naujapilis“ ramioje vietoje, akligatvyje šalia medžiais apaugusio Neries šlaito, kuris niekada nebus užstatytas.

Modernūs ir ekonomiškai išlaikomi butai, išskirtinė architektūra, mažai kaimynų, uždara saugi teritorija, daug natūralios gamtos, arti švietimo, gydymo įstaigų ir prekybos centrų – kvartalo vystytojams pavyko rasti unikalią vietą, kurioje galite susikurti savo svajonių namus.

Parinkta ypatinga vieta

Kvartalą statančios įmonių grupės „Nuova“ rinkodaros projektų vadovė Deimantė Kairienė akcentuoja, kad daugiabučių namų kvartalas „Naujapilis“ kuriasi ypatingoje vietoje – viename patraukliausių Kauno rajonų, Žaliakalnyje: „Kvartalas statomas ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabi Kauno ir Neries upės panorama. Svarbu ir tai, kad kvartalas užsibaigia akligatviu, nėra jokių pravažiuojamų gatvių.“

Pasak D. Kairienės, pirmuosiuose daugiabučių namų aukštuose suprojektuoti butai su terasomis, tarpiniuose – su balkonais, o viršutiniuose – su erdvia ir vaizdinga terasa ant stogo. Terasos ant stogo dydis 9–27 kv. m., iš jų atsiveriantis vaizdas priklauso nuo buto lokacijos, tačiau didžioji dalis gyventojų grožėsis Kauno panorama ir Neries upės šlaitu. Visi butai turi didelius, grindis siekiančius langus, pro kuriuos į namus pateks natūrali šviesa ir leis gėrėtis besikeičiančiais metų laikais.

Naująjį kvartalą projektavo mieste ir šalyje garsios „Kančo studijos“ vadovė, architektė Gustė Kančaitė, tad namai išsiskiria ir architektūra, ir gyventojų bei čia įsikursiančio verslo poreikiams pritaikytais sprendimais.

Uždaras mažaaukščių namų kvartalas su amfiteatru

„Naujapilio“ kvartale bus pastatyta 10 mažaaukščių namų. Kiekviename 4 aukštų name numatoma įrengti vos po 14 arba 20 butų. Pasak projektų vadovės, mažiau kaimynų užtikrins daugiau erdvės privačiam gyvenimui.

Būsimieji naujakuriai galės pasirinkti 2–5 kambarių butus, kurių plotas svyruoja nuo 33 iki 130  kv. m.

Kvartalas apjuostas tvora ir saugomas kelio užtvarų, todėl gyventojams garantuojamas ramus ir patogus gyvenimo būdas. „Visa tai – šalia ramybe ošiančių ilgaamžių Žaliakalnio medžių, istorinės rajono atminties ir per langus grožintis Neries upės tėkme“, – akcentuoja D.Kairienė.

Kvartale įrengti pasivaikščiojimo takai, laisvalaikio zonos, erdvės vaikų žaidimams ir net modernus amfiteatras su vaizdu į žaliuojančius medžius – visas tai skatins gyventojų sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.

Gamtos ir miesto dermė bei ekonomiškas išlaikymas

Kvartalo „Naujapilis“ namai atitinka A+ ir A++ energetinę klasę, kuri užtikrina labai aukštą sandarumo, šiluminės varžos ir energetinį efektyvumą. Gyventojų išlaidas būsto išlaikymui sumažins kokybiški sprendimai – sandarūs langai ir durys, šildomos grindys.

Butuose įdiegtas centralizuotas kolektorinis miesto šildymas su individualia apskaita. Gyventojai galės nuspręsti, kada pradėti ir baigti šildymo sezoną bei  reguliuoti šilumos intensyvumą. Tai taupus, už šildymą dujų katilu pigesnis namų šildymo būdas.

Kvartale yra numatytos elektromobilių įkrovimo stotelės, o automobilius bus galima statyti antžeminėje aikštelė. Taip pat gyventojai galės naudotis saugiais sandėliukais, juose laikyti sporto inventorių ar namų apyvokos daiktus.

Kvartalą vysto „Nuova“ įmonių grupė, turinti didelę patirtį statanti butus Kaune ir pajūryje. Gyvenamiesiems kvartalams parenkamos tik išskirtinės vietos, kuriose siekiama gamtos ir miesto dermės.

Šeimos būstas arba investicija

„Šiuo metu jau yra pastatyti 2 namai, kuriuose pradeda įsirenginėti savo butus pirmieji naujakuriai“, – sako projektų vadovė. „Naujapilio“ antrajame statybų etape jau pradėti statyti dar 3 namai,kurių statybos pabaiga numatoma 2023 m. spalio mėn.

„Butai parduodami su daline apdaila, tačiau, klientui pageidaujant, galime rekomenduoti patikimus partnerius, pasirūpinsiančius visais buto įrengimo klausimais“, – teigia D. Kairienė.

Projektų vadovė teigia, kad „Naujapilio“ butai domina jaunas šeimas, poras, pavienius asmenis, kurie planuoja čia įsikurti ar būstą perka investicijai: „Čia patogu gyventi ir naujų namų ieškantiems medikams, nes kvartalas ribojasi su Kauno klinikomis.“

Netoli nuo naujo kvartalo yra mokykla, sveikatos įstaiga, Ąžuolyno parkas, Nemuno sala, prekybos centras ir maitinimo įstaigos – visur pėsčiomis ar automobiliu nuvyksite greitai.

Kviečia atvirų durų dienos

Jūsų laukia puiki galimybė susipažinti su „Naujapilio“ kvartalu ir statomais butais. Per atvirų durų dienas lankytojai galės pamatyti pastatytuose namuose butus su daline apdaila. Atvirų durų dienos vyks gruodžio 10 d. 11–16 val.

 

 

 

 

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas