LT | EN

nuova

Įmonių grupė „Nuova“ pristato ambicingą filmuką – daugiau nei verslas!

Dalintis straipsniu

Įmonių grupė „Nuova” statybų versle dirba jau 30 metų. Bėgant metams, susiformavo įmonės vertybės ir aiškus supratimas, ko reikia žmogui ir jo namams. Kiekvienas žmogus, kiekviena šeima yra individuali, turinti savo pomėgius ir poreikius. Mūsų įmonė stengiasi ne tik išpildyti skirtingas vizijas, bet įvertinti ir ateities tendencijas, jog žmonės savo namais galėtų džiaugtis ilgai.

„Mums labai svarbu, kad žmonės ten būtų laimingi, kad žmonės norėtų sugrįžti į savo namus. Į namus, kuriuos pastatėme mes“, – teigė įmonių grupės „Nuova” Rinkodaros vadovė Liuda Znaidauskienė.

Nuo 1990 m. įmonių grupė „Nuova“ išvystė gausybę nekilnojamo turto projektų: gyvenamųjų namų, atskirų kvartalų Kaune bei pajūryje, valdo du sėkmingai veikiančius viešbučius Kaune, bei poilsio namus Šventojoje, taip pat teikia komercinių  ir prekybinių objektų nuomos paslaugas.

Socialinė atsakomybė – neatsiejama „Nuova“ veiklos dalis. Įmonė jau 5-erius metus prisideda prie miesto puošimo šventiniu laikotarpiu. Savo noru į kasdieninę veiklą įtraukiame papildomus įsipareigojimus visuomenei ir gamtai. Rūpinamės likimo nuskriaustais vaikais, jaunaisiais talentais, kultūra.

 

Pamatykite filmuką:

https://www.youtube.com/watch?v=ZrgaKfN5reE

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas