LT | EN

nuova

Istorinės Prezidentūros Kaune kiemelis kartu su „Nuova“ ruošiasi šventėms

Dalintis straipsniu

Šiemet, kai daug ką tenka daryti kitaip, džiugu ir simboliška, kad kai kurios geros kalėdinės miesto tradicijos išlieka. Gėrėtis šviesa galima iš tolo, per visuomeninio transporto ir automobilių langus, išvengiant būriavimosi bei su viltimi, kad blogi dalykai praeina, o geri pasikartoja.

Spindesys šiemet ypač reikalingas 

„Šiemet negalime miestiečių pakviesti į daugelį numatytų renginių Kauno senamiestyje. Kalėdų šventimas, skirtingai nei anksčiau, dabar yra planuojamas taip, kad būtų kuo mažiau progų bei pagundų žmonėms būriuotis. Nebus kauniečių pamėgtų tradicinių eglučių įžiebimo švenčių, gyvai dalyvaujant tūkstančiams miestiečių. Visų mūsų saugumui užtikrinti išlieka tik tai, kuo galima pasigėrėti per TV ekraną ar su šeima vaikštinėjant gatvėmis. Todėl Istorinės Prezidentūros Kaune kiemelio šventinis apšvietimas, kurio sumanytojai ir mecenatai jau šeštuosius metus yra įmonių grupė „Nuova“, šiemet įgyja dar didesnę svarbą. Prieš daugelį metų mes tapome partneriais ir projekte „Kauno senamiestis gyvai“. Malonu, kai, keičiantis pasauliui, geri dalykai bei tradicijos išlieka. Senamiesčio draugija labai džiaugiasi verslu, kuris remia kultūrą, puošia miestą ir suteikia jam daugiau spindesio. Sodelio apšvietimas suteikia Kalėdų dvasios, o juo gėrėtis galima bus jau nuo lapkričio 28 d.“, – sako Kauno senamiesčio draugijos vadovė Ona Peičiūtė.

Senamiesčio senbuviai

„Senamiestyje esame įsikūrę beveik tris dešimtmečius. Tikiu, kad dovanodami kitiems žmonėms džiaugsmą, šventiškai apšviesdami visuomenines miesto erdves, prisidedame prie laimingesnės visuomenės ir gražesnio miesto kūrimo. Kas gali būti prasmingiau, laukiant pagrindinių metų švenčių?“, – sako viena įmonių grupės „Nuova“ valdybos narių Liuda Znaidauskienė.

Ji tebeprisimena įmonės darbuotojų entuziazmą, kai prieš šešerius metus rengėsi pirmajam Istorinės Prezidentūros sodelio apšvietimui. Tuomet paaiškėjo, kad siekiant grožio, ant medžių kamienų teks suvynioti net 13 km laidų su lemputėmis. Įmonė vysto nekilnojamojo turto objektus įvairiose miesto vietose, kuriuose visad daug dėmesio skiria aplinkos estetikai. Būtent todėl ir apšviečiant Istorinės Prezidentūros Kaune sodelį, taip pat netaupė pastangų bei resursų. Jau tradicija tapo, kai sodelyje, jo šviesų įžiebimo proga vyko ir didelė šventė, o buvo ganėtinai šalta, sugalvota susirinkusius žmones vaišinti karšta kakava.

„Sako, prie gero greitai priprantama. Mes, esantys šalia, kasmet jau įpratome laukti Istorinės Prezidentūros sodelio medžių, sutviskančių girliandų lempučių šviesa. Lygiai kaip ir neišvengiamai artėjančių Šv. Kalėdų. Ir taip būna jau šeštus metus iš eilės. Iš pradžių medžiai švytėjo mėlynai, o dabar jau skleis šildančią baltos spalvos šviesą. Šiemet ta šviesa ypatingai šildo, leidžia bent trumpam pamiršti visus karantinus ir su viltimi laukti kitų metų. Esame dėkingi, kad nepaisant šio laikmečio sunkumų, įmonių grupė „Nuova“ liko ištikima šiai kalėdinei gerumo akcijai“, – sako Istorinės Prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė.

Dar kelios dienos ir Kaune nušvis švenčių laukimą, viltį bei senąjį gyvenimą be judėjimo bei būriavimosi apribojimų primenanti vieta.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas