LT | EN

nuova

Kodėl svarbu raktus gauti kuo anksčiau? 

Dalintis straipsniu

Įsirenginėdami pirmąjį būstą, net nenujaučiate kiek laiko, nervų ir pinigų sutaupysite, jei turėsite tikslų planą. Labai gerai, jei jį kuriant nereikia skubėti – planas bus geresnis, tikslesnis ir tikrai taupesnis.

Apsispręsti dėl daugybės dalykų, kad jie paskui tarpusavyje derėtų, nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Tad turėti laiko pasitarti su dizaineriu ar draugais, kurie jau įsirenginėjo savo namus, labai verta.

Verta ir parodyti dar neįrengtą butą keliems meistrams – iš jų klausimų bei komentarų suprasite, kiek procese yra „smulkmenų“, apie kurias net nepagalvojote.

Toliau, regis, prasideda pats smagumas – rinktis spalvas, plyteles, grindų dangą, santechniką. Štai tuomet ir paaiškėja, kad šeimos narių norai ir skoniai ne visad sutampa. Tad drauge apžiūrėti, padiskutuoti ir susitarti, pasipykti ir susitaikyti reikės laiko.

Psichologai sako, kad įsirenginėdamos būstą šeimos praeina rimtą suderinamumo testą ir, geruoju atveju, ne tik įsirengia namus, bet ir sustiprina savo santykius J.

Pasirinkę namus projekte „Lampėdžio takas“, raktus gausite iškart po rezervacijos mokesčio – vidutiniškai 30-60 dienų anksčiau nei tapsite teisėtais buto savininkais.  

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas