LT | EN

nuova

„Lampėdžio takas“ infrastruktūra pritaikyta žmonėms, turintiems judėjimo problemų  

Dalintis straipsniu

„Lampėdžio tako“ butų aukštai yra pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo problemų: įėjimai į laiptinę sutvarkyti taip, kad netektų lipti laiptais, pastatyti turėklai, įdėtos plačios durys, išėjimas į terasą taip pat pritaikytas sunkiau judantiems ar vyresniems žmonėms“, – teigia klientė Deimantė Bulotienė nesenai įsigijusi būstą šiame kvartale. Uždavėme jai keletą klausimų, kaip ir kodėl nusprendė įsigyti „Lampėdžio tako“  kvartale naujus namus.

Kaip ir kodėl pasirinkote  „Lampėdžio tako“ kvartalą?

Ieškodami savo pirmojo būsto didžiausią dėmesį skyrėme vietai. Norėjome gyventi netoli miesto centro, tačiau, tuo pačiu, kiek galima pabėgti nuo miesto keliamo triukšmo.  „Lampėdžio tako“ butų kvartalą pasirinkome pamatę jo sutvarkytą aplinką, uždaras privačias erdves, kliento patogumui pritaikytus ir protingai išplanuotus butus bei netoliese esančią Lampėdžio ežero pakrantę. Didelę įtaką apsisprendimui padarė aiškus ir malonus įmonės „Nuova“ atstovų bendradarbiavimas, sprendžiant iškilusius klausimus.

Kas Jums labiausiai patinka šiame kvartale?

Šiame kvartale labiausiai džiugina privačios mašinų stovėjimo aikštelės,  sutvarkyta ir išpuoselėta bendra lauko aplinka, skoningai įrengtos laiptinės bei didelės terasos pirmuosiuose butų aukštuose. Taip pat verta pabrėžti, kad pirmieji  „Lampėdžio tako“ butų aukštai yra pritaikyti žmonėms, turintiems judėjimo problemų: įėjimai į laiptinę sutvarkyti taip, kad netektų lipti laiptais, pastatyti turėklai, įdėtos plačios durys, išėjimas į terasą taip pat pritaikytas sunkiau judantiems ar vyresniems žmonėms.

Namai. Ką šis žodis reiškia Jums?  

Namai visų pirma reiškia saugumą ir jaukumą, tai vieta į kurią visuomet norisi grįžti po ilgos darbo dienos.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas