LT | EN

nuova

Nauja scena mieste – „Muzikinis balkonas“ (2014.06.05)

Dalintis straipsniu

Kauniečiai nenustoja stebinti savo kūrybingumu, energija ir idėjomis. Birželio 5-ąją Kauno senamiestyje startavo salsos ritmų prisodrintas „Muzikinis balkonas“.

Priešais istorinę Lietuvos prezidentūrą įsikūrusi nekilnojamo turto vystymo kompanija „Nuova“ nuosavą balkonėlį pavertė stulbinančia scena. Čia iš gėlėmis ir kompaktiniais diskais dekoruoto balkono kiekvieną birželio ketvirtadienį vyks įvairios muzikinės ir šokių programos.

Pirmojo renginio metu visa gatvė alsavo salsos ritmu. Iš muzikinio balkono sklindant muzikai, profesionalus šokių studijos „Me Gusta“ mokytojas Haroldas praeivius kvietė išmokti salsos žingsnelių. Kauniečiai itin noriai įsitraukė į nuotaikingą renginį ir sparčiai išmoko lengvų šio temperamentingojo šokio žingsnelių.

„Naujasis Kauno šūkis – „Kaunas dalinasi“ – ir mus įkvėpė aktyviai prisidėti prie gražesnio ir laimingesnio gyvenimo kūrimo. Kai matai, kaip gatvėje žmonės sustoja ir ima šypsotis, pradeda šokti, fotografuoti, bendrauti, supranti, kokią didelę prasmę turi tokios socialinės iniciatyvos“, – sakė renginio iniciatorė, „Nuova“ įmonių grupės valdybos narė Liuda Znaidauskienė. – Padarėme tiek nedaug! Pasitelkę kruopelę kūrybiškumo ir į pagalbą pasikvietę jaunus iniciatyvius žmones sukūrėme energijos ir geros nuotaikos užtaisą visai ateinančiai savaitei. Tikrai nesustosime, turime daug gražių idėjų, kaip paįvairinti Kauno miesto gyvenimą.“

Kaunietis muzikantas Linas Adomaitis taip pat entuziastingai pritaria tokioms iniciatyvoms. „Ne kartą esu pats dalyvavęs panašiuose projektuose. Itin smagu groti tropiniuose kraštuose, kur kitoks klimatas, naktys šiltos. Ten įvairios muzikinės improvizacijos gali tęstis iki pat paryčių. Visada į tokius neformalius muzikavimus žiūriu teigiamai, nesvarbu, ar tai būtų balkonas, ar terasa, ar koks svečių namų kiemas“, – kalbėjo atlikėjas.

Kitą ketvirtadienį, birželio 12d., nuo 19 val. savo stipriu balsu ir melodingomis dainomis džiugins televizijos projekte „Lietuvos balsas“ dalyvavusi Kristina Kurtinaitė (Kristi), o birželio 19 d. – Aistė Tomkevičiūtė (AiStay). Paskutinis birželio ketvirtadienis, kaip ir pirmasis, bus skirtas salsos ritmams ir pamokoms. Pasibaigus pamokoms, naujai iškepti šokėjai galės linksmai tobulinti išmoktus salsos judesius.

 

„Muzikinio balkono“ programa:
Birželio 12 d. 19:00 – 21:00 val.
Kristi gyvai
Birželio 19 d. 19:00 – 21:00 val.
AiStay gyvai
Birželio 26 d. 19:00 – 21:00 val.

Gatvė alsuos Salsos ritmu!

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas