LT | EN

nuova

Naujų butų projekte „Lampėdžio takas" spalio 20 d. 11 val. vyks „ATVIRI NAMAI"

Dalintis straipsniu

Artėjantį šeštadienį spalio 20 d. 11 val. NUOVA įmonių grupės Kaune vystomame projekte „Lampėdžio takas” vyks ATVIRI NAMAI. Renginio metu susitiksite su interjero dizaineriu ir galėsite pateikti jam savo klausimus – tikimės, kad tai bus labai naudinga visiems būsimiems naujakuriams.  Be to, renginio dalyviams taikysime specialius jau pastatytų ir įrengimui paruoštų butų kainos pasiūlymus.

Projektas „Lampėdžio takas” yra ypatingai mėgstamas jaunų šeimų. Puiki lokacija (7 km nuo miesto centro) ir artima gamtos kaimynystė patinka modernų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Pjauti žolę ar mėgautis įdomiu laisvalaikiu? – „Lampėdžio takas” naujakuriai renkasi laisvalaikį, nes neturi jokių aplinkos puoselėjimo rūpesčių. Mėgautis gamta ar keikti sunkiai pravažiuojamą kelią iki namų laukuose? – pasirenkantys modernų naują butą nedvejodami atsako ir į šį klausimą, na o panorėję kaimo tiesiog važiuoja į kaimo turizmo sodybą. Kvartale „Lampėdžio takas” dar parduodami nauji butai yra skirti moderniam miesto žmogui, kuris brangina kiekvieną savo dieną ir mėgsta kokybišką laisvalaikį. Kelionei į namus sugaištas laikas gali virsti puikiu poilsiu su brangiausiais žmonėmis.

Nuova įmonių grupė vysto ir kitą itin išskirtinį naujų butų projektą „Akacijų vilos” – apsilankiusieji Kalnų g. 56A įsikūrusiame objekte savo akimis įsitikina čia esančių būstų unikalumu. Didžiuliame sklype pastatytame projekte yra vos 21 butas – būsimi naujakuriai mėgausis ne tik išskirtine aplinka, bet ir maža kaimynyste (dviejuose namuose yra vos 21 butas).  „Akacijų vilose” nesunku rasti tikrai išskirtinį butą, kuris niekuo neprimins jokio kito. Na o vaizdas pro buto langus nustebins bet kurį besidairantį naujo būsto.

Kviečiame atvykti į atvirų durų dienas arba tiesiog skambinti tel. 8 616 30092 ir sutarti dėl Jums patogaus naujų butų apžiūros laiko.

 

 

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas