LT | EN

nuova

„Nuova“ įmonių grupė solidarizuojasi su Ukraina

Dalintis straipsniu

Ketvirtadienį įmonių grupė „Nuova“ paskelbė visapusišką palaikymą Ukrainai bei jos žmonėms ir įsipareigojo Kaune apgyvendinti iki 150 karo pabėgėlių. Įmonių grupė Kauno miesto savivaldybės administracijai jau atvėrė miesto centre įsikūrusį, savo valdomą „Centre hotel“ viešbutį, kuriame ir suteiks galimybę įsikurti į Kauną atvykusiems ukrainiečiams.

 Apgyvendins iki 150 asmenų

 „Įmonių grupė „Nuova“ išreiškia paramą Ukrainai ir jos piliečiams. Smerkiame plataus masto Rusijos agresiją, nukreiptą prieš nepriklausomą valstybę, esame susirūpinę esama situacija ir reaguodami į ją norime padėti pažeidžiamiausiems – šeimoms su mažamečiais vaikais, senjorams ir kitiems, suteikdami galimybę jiems laikinai pasitraukti iš savo šalies, kol joje yra nesaugu – sako įmonių grupės „Nuova“ valdybos narė Liuda Znaidauskienė. Daugiau nei dvejus metus bendradarbiaujame su ukrainiečiais. Tai labai labai draugiška, atsakinga, darbšti tauta, su ukrainiečiais palaikome puikius, šiltus santykius, todėl nusprendėme visą 2022-ųjų metų „Nuova“ socialinę veiklą nukreipti į pagalbą Ukrainai. Pirmasis žingsnis – apgyvendinti iki 150 Ukrainos piliečių, suteikiant jų reikmėms „Nuova“ valdomą „Centre hotel“ viešbutį, įsikūrusį Kaune.

Dar ketvirtadienio rytą apie šį sprendimą įmonių grupė informavo Kauno miesto savivaldybės administraciją, kurios atstovai jau apžiūrėjo ir įvertino galimybes, kaip viešbutį pritaikyti Ukrainos karo pabėgėlių patogumui.

 

Ukrainiečius darbuotojus kviečia atvažiuoti su šeimomis

Įmonių grupės „Nuova“ valdomame „Auksinės kopos“ viešbutyje Šventojoje jau daugiau nei dvejus metus reguliariai darbuojasi Ukrainos piliečiai. „Nuova“ siekia suteikti visapusišką paramą ne tik jiems, bet ir jų artimiesiems.

„Puoselėjame labai šiltus žmogiškus santykius, tad vos sužinoję apie įvestą karo padėtį Ukrainoje, iš karto susiekėme su savo darbuotojais, kurie šiuo metu yra išvykę į savo šalį. Informavome, kad jie yra laukiami kartu su savo šeimomis, artimaisiais bei draugais, – sako L. Znaidauskienė.

Palaikymą Ukrainos piliečiams išreiškia ne tik įmonių grupės vadovybė, bet ir „Nuova“ darbuotojai. Jie  asmeniškai solidarizuojasi su Ukraina, yra pasiruošę suteikti humanitarinę pagalbą ir skatina prie jos prisidėti visus Lietuvos piliečius.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas