LT | EN

nuova

„Nuova“ priklausančioje „Žaliojoje galerijoje“ didžiausia Kaune „Vynoteka“

Dalintis straipsniu

Gera žinia artėjant didžiosioms metų šventėms – Kaune įsikūrusių „Vynotekos“ parduotuvių gretas lapkričio 24 d. papildė dar viena. „Žaliojoje galerijoje“, Pramonės pr. 14, Kaune atidaryta antroji Lietuvoje „Vynoteka Bazė“, kuri ypatinga ne tik savo dydžiu, pasiūlymų gausa, bet ir žemesnėmis kainomis.

„Vynoteka“ parduotuves pamėgę lankytojai žino, kad jose prekiaujama produktais, kokių nerasi kituose prekybos centruose. Čia didelis pasirinkimas aukštos kokybės mėsos gaminių, šaldytų jūrų gėrybių, ikrų, aliejaus, sulčių ir mineralinio vandens, kavos, saldumynų ir dar daugelio kitų produktų, kurie, patiekti ant švenčių stalo, pradžiugins kiekvieną gurmaną. Kokybiški maisto gaminiai gali būti ir originali dovana artėjančių švenčių proga. Naujoji „Vynoteka Bazė“ išsiskiria dar ir tuo, kad čia galima rasti maisto produktų pasiūlymų už geriausias rinkoje kainas. Ne vieną kaunietį pradžiugins žinia, kad „Vynoteka Bazė“ Kaune šiokiadieniais dirba iki 20 val., o sekmadieniais – iki 15 val.

Parduotuvė „Vynoteka Bazė“ įsikūrusi Pramonės pr. 14, „Žaliojoje galerijoje“. Šalia įėjimo – patogi automobilių parkavimo aikštelė. Į parduotuvę galima patekti iš dviejų pusių.

Žinoma, geriausia parduotuvėje „Vynoteka Bazė“ apsilankyti ir viskuo įsitikinti patiems. Parduotuvės atidarymo ir artėjančių didžiųjų metų švenčių proga ypatingų pasiūlymų gausa tikrai nenuvils ir gerai nuteiks. Reikėtų pažymėti, kad apsilankę ir bet kurioje iš 107 „Vynotekos“ tinklo parduotuvių (Kaune ir rajone jų jau yra šešiolika), įgysite unikalios pirkimo patirties. Tai užtikrina moderniai įrengtos patalpos, šiuolaikiškas prekių išdėstymas, įvairių pasiūlymų ir nuolaidų gausa ir, žinoma, profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. „Vynotekos“ darbuotojai – aistringi savo srities žinovai, visada pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, patarti, padėti išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias prekes.

“Džiaugiamės, kad “Vynoteka Bazė” pasirinko „Nuova“ valdomą „Žaliąją galeriją“ kaip savo tinklo plėtros vietą ir kaip didžiausią savo parduotuvę Kaune. Beveik 1200 m² patalpose įsikūrusi “Vynoteka Bazė” taps dar vienas svarbus, lankytojų srautą generuojantis, prekybos objektas.“ – apie „Žaliosios galerijos“ plėtrą sakė „Žaliosios galerijos“ komercijos direktorius Aivaras Čepurna.

„Žalioji galerija“ įsikūrusi Pramonės pr. 14, Kaune vysto 10 000 m² prekybos objektą, kuriame 7 skirtingose salėse veikia daugiau kaip 30 verslo atstovų, vykdančių mažmeninę prekybą, teikiančių paslaugas.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas