LT | EN

nuova

„Nuova“ valdomoje „Žaliojoje galerijoje“ – nauja žemų kainų tinklo parduotuvė „Mere“

Dalintis straipsniu

Vienas didžiausių žemų kainų parduotuvių tinklų „Mere“ plečia savo veiklą Kaune ir atidaro jau antrą prekybos centrą, šį kartą įmonių grupės „Nuova“ valdomoje – „Žaliojoje galerijoje“.

„Mere“ atstovauja prekybos ženklą „Svetofor“, kuris vienija daugiau 1500 parduotuvių.

Kaip pastebi „Mere“ parduotuvės vadovė Ligita Kazlauskienė, „Žinome, jog klientai laukia jau antros parduotuvės atidarymo Kaune. Mūsų išskirtinumas – ypatingai mažos kainos kiekvieną dieną. Laikas parodys, tikimės, kad bus patenkinti klientų, mūsų ir „Žaliosios galerijos“ lūkesčiai.“

„Mere“ prekybos centrai dirba Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Kinijoje, šiuo metu, prekės ženklas „Mere“ pradeda veiklą Europos sąjungos šalyse.

„Džiaugiamės, kad itin sparčiai besiplečiantis prekybos tinklas „Mere“ žengia ne tik į Europos Sąjungos rinką, neaplenkia Lietuvos ir Kaune įsikuria būtent „Žaliojoje galerijoje“. Tikimės, kad parduotuvės „Mere“ ir „Žaliosios galerijos“ bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas, o svarbiausia – išpildys visus klientų lūkesčius“, – teigė AB „Nuova“ direktorius Andrius Znaidauskas.

Šiuo metu parduotuvės „Mere“ sėkmingai veikia Vokietijoje ir Rumunijoje. 2020 m. pradžioje pirmosios „Mere“ parduotuvės atidarytos Lietuvoje ir Lenkijoje. Plėtros planuose numatyta atidaryti parduotuvių „Mere“ tinklą Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Graikijoje, Čekijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas