LT | EN

nuova

Projekto „Apartamentai kopose“ naujojo korpuso rezervacijos įgauna pagreitį

Dalintis straipsniu

Šie metai gerokai pakeitė visų mūsų gyvenimo būdą. Savaitgaliai Europos miestuose ar savaitė kita prie šiltųjų jūrų dabar skendi nežinios rūke. Jaukus butas, antrieji namai su autonominiu šildymu prie Baltijos įgyja dar didesnę prasmę nei anksčiau.

„Žmonės pradėjo kur kas labiau vertinti galimybę poilsio vietą pasiekti greitai ir be kliūčių. Dabar, kai daug kas dirba ir mokosi nuotoliniu būdu, savo antruosiuose namuose pajūryje galima praleisti žymiai daugiau laiko. Išaugusį susidomėjimą naujai statomais butais prie pat plačiausio Lietuvoje Šventosios paplūdimio jau pajutome. Visai neseniai pradėjome rezervacijas naujai statomame name su saugiu uždaru kiemu poilsio komplekse „Apartamentai kopose“, – sako įmonių grupės „Nuova“ rinkodaros projektų vadovė Deimantė Kairienė.

Apsigyventi bus galima jau vasaros pabaigoje

Naujas pastatas pradėtas tik lapkritį, o rezervacijos paskelbtos praktiškai iškart, nes pastebėta, kad žmonės nori neskubėdami planuoti būsimą interjerą, laiku, o ne per remontų bumą, sudaryti sutartis su apdailos meistrais. Geras planas ir logistika visad taupo pinigus bei nervus – galima „sugaudyti“ nuolaidas santechnikai bei baldams, įrengti butą maksimaliai greitai.

Visi butai naujajame pastate dviejų kambarių, su autonominiu dujiniu šildymu, optimaliai suplanuoti ir palyginti nedideli – nuo 34,83 iki 42,59 kv. m ploto.

Galvota apie jaunus žmones ar senjorus, panorusius didelius miestus keisti į ramybę, tad norėta pasiūlyti kuo mažesnę kainą. Tai aktualu ir norintiems įsigytus butus nuomoti. Mažesnį butą pigiau įrengti ir lengviau išnuomoti.

Daug privalumų

„Apartamentai kopose“ yra tame Šventosios pakraštyje, kur mažai pašalinių žmonių, kas šiuo metu taip pat labai aktualu – erdvės ir reikiamų atstumų pakaks. Svarbu ir tai, kad visai šalia yra maitinimo ir sveikatos paslaugų galimybė.

Rezervuojant apartamentus, galima sakyti, rezervuojama ir vieta kopose – labai lengva iš ryto, vos kelios minutės pėsčiomis, išsirinkti pačią patraukliausią vietelę. Gera žinia ir mėgstantiems aktyvų poilsį – greta  pušynas ir tarptautinė EuroVelo10 dviračių trasa.

Pagalvota ir apie pačią artimiausią aplinką – uždaras kiemas skoningai apželdintas, apšviestas, o automobiliai paslėpti nuo akių – juk gera gėrėtis natūraliu gamtovaizdžiu.

Tikėtina, kad vis daugiau žmonių savo naujame bute prie jūros norės leisti įvairiu metu, esant bet kokiam orui. Vertinga galimybė patiems nuspręsti kada pradėti savo individualų šildymo sezoną – kad ir vėsesnę drėgną vasaros dieną.  Šildymo dujomis įranga įrengta kiekviename bute.

Didžiausia pasirinkimų skalė

Pajūrio namai – „Apartamentai kopose“ laukia naujakurių 32 butuose. Tie kas renkasi anksčiau, visuomet laimi, mat išsirenka sau patį tinkamiausią variantą – vieniems smagiau „ant žemės“ ir  reikia 1-ojo aukšto, kitiems – viršutiniojo, kai aukščiau tik dangus. Beje, 1 aukšte liko vos keli butai.

Mėgstantys žvelgti į tolius ne tik vasarą, tikrai atkreips dėmesį į butus su įstiklintomis lodžijomis, kurių grindys šildomos.

„Manau, kad iki liepos 31 d. jau pavyks sudaryti notarinius sandorius. Įsirenginėti butus galima bus liepos/rugpjūčio mėnesį“, – sako projekto „Apartamentai kopose“ rinkodaros projektų vadovė Deimantė Kairienė.

Patogu tai, kad tiems, kurie nenorės butų apdaila rūpintis patiems, įmonių grupė „Nuova“ sudaro galimybę apsigyventi iškart. Rezervavus butą, sukūrus įrengimo projektą ir suderinus sąmatą, galima bus iškart atvykti atostogų be jokių rūpesčių. Kiti galės butus įsirenginėti savo nuožiūra ir palaipsniui, daug ką daryti savo pačių rankomis.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas