LT | EN

nuova

Žalioji galerija – vieta apjungianti naujus ir jau įsitvirtinusius verslus

Dalintis straipsniu

Dešimtys tūkstančių kvadratinių metrų prekybinio ploto ir panašūs pirkėjų skaičiai kasdien.  „Urmas“ – unikali vieta, kurioje lankytojų gausu visada, nesvarbu, kokiu dienos metu apsilankysi. Štai vien centrinėje miestelio dalyje, per 10 tūkst. kvadratinių metrų plotą išsidėsčiusi Žalioji galerija nesustoja šurmuliuoti nuo pat ankstyvo ryto iki darbo dienos pabaigos. Kas vis taip traukia kauniečius bei miesto svečius?

Patikrintas ir dar neatrastas asortimentas

Žaliojoje galerijoje lankytojus pasitinka septynios atskiros salės, kuriose įsikūrę per 30 skirtingų parduotuvių bei paslaugų teikėjų. 10 tūkst. kvadratinių metrų erdvėje pirkėjai turi galimybę atrasti tiek rinkoje jau įsitvirtinusius verslus, tiek naujų, įdomių ir dar neišbandytų prekių bei paslaugų asortimentą. Plati ir įvairi pasiūla – viena iš Žaliosios galerijos patrauklumo klientams priežasčių.

„Žalioji galerija išsiskiria tuo, jog vieno apsilankymo metu galima suderinti keletą skirtingų tikslų bei šeimos narių poreikių. Kol tėvai renkasi iš gausaus baldų, drabužių ar galanterijos asortimento, mažieji lankytojai gali pasimėgauti žaidimų kambario „Smuflandas“ pramogomis, o vėliau visi kartu patraukti pietų ar vakarienės. Tiesa, apsipirkimą galima suderinti ir su grožio paslaugomis, atrasti ne tik namų ar spintos asortimento papildymą, bet ir pasirūpinti savo augintiniais“, – sako Žaliosios galerijos komercijos direktorė Rasa Janulevičienė.

Nuo baldų iki proginių rūbų

Didelę dalį Žaliosios galerijos erdvių užima erdvios baldų bei apdailos prekių ekspozicijos. Čia įsikūrę dešimtys kainos bei kokybės santykiu garsėjančių verslų: „Mato baldai“, „VIA baldai“, „KOKO baldai“, „Deinavos baldai“, „VIP baldai“, „Mato baldai Plius“, „Varduva“, „Įtempiamos lubos“, „PRO dažai“, „1000grindu.lt“, „Kambariobaldai.lt“, glaistai ir kitos apdailos prekės.

Namų įsirengimo ir interjero asortimentą Žaliojoje galerijoje keičia ir moteriškų, vyriškų bei vaikiškų drabužių ir avalynės, audinių, galanterijos parduotuvės ar net proginių drabužių salonai. Daug dėmesio pritraukia ir čia veikianti picerija bei sušinė, lietuviškų patiekalų kavinė.

Keliaudami iš salės į salę pirkėjai gali apsilankyti ir stilingų moteriškų drabužių butikuose – „TM tokia mada“ bei „Marria Boutique“. Kol moterys renkasi rūbus, o vaikai džiaugiasi kambario „Smurflandas“ pramogomis, vyrai gali atrasti automobilių detalių asortimentą ar pramogauti žvejams skirtoje oazėje – parduotuvėje „Baltijos žvynas“.

„Pastebime, kad pirkėjus iki šiol stebina Žaliojoje galerijoje įsikūrusios žemų kainų parduotuvės „MERE“ maisto bei buities prekių pasiūlymai, taip motyvuojantys juos vis sugrįžti apsipirkti. Dar viena priežastimi apsilankyti reguliariai tapo ir praėjusį mėnesį duris atvėrusi augintinių prekių parduotuvė „Mamba ZOO“, laukianti ne tik gyvūnų šeimininkų, bet ir pačių augintinių“, – sako Žaliosios galerijos atstovė.

Tramplynas į Kauno rinką

Žaliosios galerijos komercijos direktorė pastebi, jog galeriją noriai renkasi ir Kaune įsitvirtinti siekiantys verslai.

„Pirmąjį grožio saloną Žaliojoje galerijoje prieš kelerius metus atverti nusprendė „Fade Factory Barbers Lietuva“, kuris dabar puikiai žinomas ne tik Kaune, bet ir už jo ribų. Čia dirbantys barberiai bei jiems vadovaujantis Salih sulaukia tik puikių atsiliepimų. Taip pat verslo startui Kaune Žaliąją galeriją pasirinko ir Alytuje jau ne vienerius metus populiarus picerijų tinklas „Miami Pizza&Sushi“ bei Klaipėdoje ir Šiauliuose veikiančių augintinių prekių „Mamba ZOO“ parduotuvių tinklo atstovai“, – pasakoja R. Janulevičienė.

Komercijos direktorė atskleidžia, jog metams bėgant galima pastebėti, jog galerija formuojasi išskirtinai pagal klientų poreikius. Šiandien šioje erdvėje galima atrasti vos keletą laisvų erdvių, o jas renkasi verslai, kuriems labai svarbi objekto lokacija, geras privažiavimas bei dideli lankytojų srautai. Jiems galerijos valdytojai suteikia tvarkingas patalpas, erdvią parkavimo aikštelę, susiformavusį lankytojų srautą bei patogias prekių pasikrovimo rampas.

Papildomo patrauklumo vietai verslo akyse, anot Žaliosios galerijos komercijos direktorės, prideda ir Dainavos mikrorajonas. Jame – tiek gausus gyventojų, tiek dirbančiųjų skaičius.

Žalioji galerija klientams atvira kasdien. Darbo dienomis – nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 17 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val. Galerijos naujienas pirkėjai ir verslo atstovai gali sekti ČIA.

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas