LT | EN

nuova

2016-05-20 Antri namai kopose: po pieva paslėpti automobiliai ir gydytojų bendruomenė

Dalintis straipsniu

Vienoje iš statybų bei remonto parodos „RESTA“ salių pristatomi šiuo metu vystomi nekilnojamojo turto projektai. Viename iš stendų bendrovė „Nuova“ pristatinėjo jau visai prie statybų pabaigos artėjančius antruosius namus tarp Šventosios ir Palangos. Unikalus projektas, pasak bendrovės atstovų žavi jaunus aktyvaus vandens sporto mėgėjus ir … gydytojus.

Galutinė kvartalo

„Objekto baigtumas yra 86 procentai“, – pranešė bendrovės „Nuova“ marketingo vadybininkė Gabrielė Palubeckytė.

Naujame tarp Šventosios ir Palangos pastatytame kvartale pirmieji naujakuriai jau svarsto apie butų interjerą. G. Palubeckytė, dalyvavusi dviejose parodose Vilniuje ir Kaune pastebi, jog vis tik šiais būstais labiau domisi sostinės gyventojai.

„Švarus, šviesus objektas, turintis daug langų, balkonų. Mus su Skandinavija sieja tai, jog turime specialius langus, atgabentus iš Norvegijos, ir tai yra jūriniam klimatui skirti langai. Tokių nerasite nei Vilniuje, nei Kaune“, – pabrėžė pašnekovė.

Šio projekto vystytojai įdomiai išsprendė automobilių parkavimo klausimą – jų idėja jau atsispindi ir naujausioje projekto vizualizacijoje. Priešais daugiabučius bus sukurta dirbtinė kalva, apželdinta įvairiais augalais. Būtent po šia kalva ir „slėpsis“ visų poilsiautojų automobiliai. Taigi, kiemas nė iš tolo neprimins transporto priemonėmis užgrūsto sostinės daugiabučio kiemo vaizdo.

„Tai – parkavimosi stoginės. Žmonės per savo langus matys ne stovėjimo aikštelę, o gražų vaizdą: kalvą, takelius, viskas bus reikiamai apšviesta“, – sakė bendrovės marketingo vadybininkė G. Palubeckytė.

Nesusilaikęs butą šiame objekte įsigijo ir pats bendrovės projektų vadovas Pranas Sindaravičius.

„Kolega augina du vaikus ir nori jiems suteikti vietą, kur būtų ramu, būtų galima daug laiko leisti lauke. Vaikams tai išties yra tobula vieta“, – pastebėjo pašnekovė.

Kartu su „Nuova“ projektų vadovu, daugiabutyje kuriasi vandens sporto mėgėjai (daugiausia – gyventojai iki 30-ies metų) ir, kažkodėl, gydytojai.
Vandens sporto mėgėjai šį projektą atrado todėl, kad netoliese (vos už 5 min kelio) yra Šventosios uostas, čia patogu laikyti vandens transporto priemones.

„Šis projektas pildosi dėl rekomendacijų poveikio. Žmonės rekomenduoja įsigytus butus pažįstmiems, kaimynams ar draugams. Dėl šios priežasties, tuose namuose jau kuriasi savotiška bendruomenė. Pažiūrėjome, jog didesnė banga šiuo metu yra gydytojų. Net juokaujame – „gydytojų namai“, – sakė bendrovės „Nuova“ marketingo vadybininkė.

Tuo metu vyresniosios kartos atstovams Šventosios kurortas siejasi su nostalgiškais vaikystės prisiminimais – jie renkasi įprasminti šiuos prisiminimus turėdami antruosius namus šalia savo vaikystės kurorto.
Projekto vystytojus nustebino tai, jog viena Klaipėdos regiono gyventoja butą išsirinko ir kaip pagrindinį savo būstą.

„Yra žmonių, kurie siekia, kad visas jų laikas būtų tarsi atostogos“, – sakė  G. Palubeckytė.

Daugiau apie projektą skaitykite čia.

sn

Kitos naujienos

AB „Nuova“ / Nuosavybės valdymas